Wyślij wiadomość
Dom ProduktyCore Drill Rig

Wiertnica rdzeniowa XY-5A wrzeciona

Orzecznictwo
Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
We sincerely hope to cooperate with your company for a long time, always provide me with the best price, satisfactory service.

—— Dragomanov

Wish You All a good Health, Happiness & Lots of Success; Hope we make-up for all the unexpected past year !THANK YOU for your help & effort dear.

—— Mr.H

SINOCOREDRILL ---The best and Specilized "one-stop selection sourcing platform“ for Drilling Exploration Equipments .

—— Iwan

Im Online Czat teraz

Wiertnica rdzeniowa XY-5A wrzeciona

Wiertnica rdzeniowa XY-5A wrzeciona
Wiertnica rdzeniowa XY-5A wrzeciona

Duży Obraz :  Wiertnica rdzeniowa XY-5A wrzeciona

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SINOCOREDRILL
Orzecznictwo: CE
Zapłata:
Minimalne zamówienie: N/D!
Szczegóły pakowania: Pakiet dostawy morskiej
Czas dostawy: 30dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: Na podstawie szczegółowego zamówienia

Wiertnica rdzeniowa XY-5A wrzeciona

Opis
High Light:

Wiertnica hydrauliczna

,

wiertnice rdzeniowe

Wiertnica rdzeniowa XY-5A wrzeciona  

1. Opis produktu:

Wiertnica rdzeniowa 1.XY-5, zintegrowana z zaletami i charakterystykami różnych wiertnic rdzeniowych produkowanych w Chinach i za granicą, jest rodzajem wiertarki rdzeniowej o małych średnicach i średnicy wiertła z hydraulicznym wrzecionem o dość dużej sile wiercenia.


2. Jest głównie odpowiedni do badania złoża rud mineralnych metalicznych lub niemetalicznych


3. Jest szeroko stosowany w wiertarce rdzeniowej z wiertłem diamentowym lub twardym końcówką z węglika wolframu w dziedzinie geologii, hutnictwa, kopalni, odwiertów hydrologicznych i inżynieryjnych


4. Może być również stosowany w obszarach wydobywania ropy naftowej i gazu ziemnego na powierzchni, w kopalniach wentylacyjnych w galeriach i wierceniach w tunelach zrzutowych oraz w wierceniach słupowych o dużej średnicy

5. Maszyna nadaje się do prac inżynieryjnych skośnego i pionowego wiercenia otworów


6. Jest kompaktowy w budowie, racjonalny w ogólnym układzie, umiarkowany pod względem ciężaru, wygodny w montażu i szeroki w zakresie prędkości obrotowej


7. Wyposażone w hamulec wodny, wiertło rdzeniowe HXY-5, z dużą siłą unoszenia, jest wygodne w nisko położonym zastosowaniu hamulca nośnego.

Wiertnica rdzeniowa XY-5, zintegrowana z zaletami i charakterystykami różnych rdzeni wiertniczych produkowanych w Chinach i za granicą, jest rodzajem wiertarki rdzeniowej o niewielkich średnicach z wrzecionem hydraulicznym, wrzecionem o dość dużej sile wiercenia

Specyfikacja wiertarki XY-5:

Wiertnica rdzeniowa XY-5A, ulepszony produkt oparty na wiertarce rdzeniowej XY-44 i zintegrowana z zaletami i charakterystykami różnych rdzeni wiertniczych produkowanych w Chinach i za granicą, jest rodzajem wiertła hydraulicznego napędzanego, wrzeciona, wiertła diamentowego, wiertła rdzeniowego o małej średnicy z dość mocna siła wiercenia. Nadaje się głównie do eksploracji złoża rud mineralnych metalicznych lub niemetalicznych. Jest szeroko stosowany w wiertarce rdzeniowej z wiertłem diamentowym lub twardym końcówką z węglika wolframu w dziedzinie geologii, hutnictwa, kopalni węgla, wierceń hydrologicznych i inżynieryjnych. Może być również stosowany w obszarach wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego powierzchniowego, wentylacji wyrobisk górniczych i wierceń wodociągowych oraz konstrukcji słupów fundamentowych o dużej średnicy.

Maszyna nadaje się do prac inżynieryjnych skośnego i pionowego wiercenia otworów. Jest kompaktowy w budowie, racjonalny w ogólnym układzie, umiarkowany pod względem ciężaru, wygodny w montażu i szeroki w zakresie prędkości obrotowej. Wyposażony w hamulec wodny, o dużej sile podnoszenia, HORE-5A CORE DRILL jest wygodny w obsłudze w położeniu dolnym i przy zastosowaniu hamulca wodnego.

Głębokość wiercenia

900-1800m

Kąt wiercenia

0-360 °

Max. moment obrotowy

5,5 kN.m

Obrót wrzeciona

500 mm

ID wrzeciona

93 mm

Max. Udźwig wrzeciona

135 kN

Max. Siła nacisku wrzeciona

100 kN

Max. Siła wyciągania

60 kN

Moc

55 kW

Wymiary (dł. × szer. X wys.)

3260 × 1300 × 2045 mm

Waga (bez jednostki napędowej)

3100 kg

2. O nas

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wiertnic diamentowych w Chinach   ,

Produkujemy i dostarczamy diamentowe wiertnice rdzeniowe oraz wszystkie hydrauliczne wiertnice wiertnicze o wydajności wiercenia od 100 metrów do 4200 metrów, pompy płuczkowe i inne podobne narzędzia wiertnicze.

Serdecznie zapraszamy klientów z całego świata do kontaktu z nami w każdej sprawie, a my postaramy się jak najlepiej zapewnić profesjonalną obsługę, aby Cię zadowolić.

3. Usługa

Czas wysyłki zależy od miejsca przeznaczenia.

Po dostarczeniu towaru prześlemy Ci pocztą e-mail informacje o wysyłce, a także szczegóły śledzenia.

Towar zostanie dostarczony w najbardziej racjonalny sposób na dostawę.

4. Gwarancja i usługi posprzedażne:

1. Wszystkie nasze platformy wiertnicze są dostarczane okres gwarancji i usług posprzedażnych, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółów.

2. Oferujemy wsparcie techniczne dla naszych urządzeń wiertniczych, skontaktuj się z nami swobodnie, jeśli masz jakieś pytanie do naszego sprzętu wiertniczego, który otrzymałeś, powiemy ci, jak rozwiązać problem przez e-mail lub telefon.

5.Feedback:

1. Dlatego twoja opinia jest dla nas bardzo ważne, proszę zostawić dobrą opinię do nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług

2. Dbamy o naszych cennych klientów i zawsze staramy się pomóc

6. Widok produktu

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Amelia

Tel: 86-18051930311

Faks: 86-510-82752846

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)