Dom

Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltdprofesjonalny chiński producent specjalizujący się w urządzeniach wiertniczych do poszukiwań minerałów w biznesie od 2008 roku. Dzięki ścisłej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi Sincoredrill nieustannie wprowadza innowacje, aby osiągnąć swój cel najwyższej produktywności. Dzięki doskonałej wydajności naszych produktów i bardzo konkurencyjnym cenom , z powodzeniem zminimalizowaliśmy koszt wiercenia każdego naszego klienta na metr.mamy obfite projekty z klasą jakości serii i wyraźnie, nasza cena jest bardzo konkurencyjna, ponieważ jesteśmy manufakturą.

     

Przeszliśmy certyfikację systemu jakości GB/T19001-2008/IS9001:2008.Nasza firma zdobyła również wyróżnienia, takie jak wysokiej jakości produkt Jiangsu oraz zgodność umów Jiangsu i firma o zdolności kredytowej.Jako chiński specjalista ds. produkcji i dostawcy narzędzi do badań geologicznych, nasza firma powstała dzięki ciężkiej pracy naszych pracowników od wielu lat.Nasza firma rozwinęła się w profesjonalnego producenta sprzętu i narzędzi wiertniczych, takich jak drążek wiertniczy HDD (bez wykopu), drążek wiertniczy i narzędzia wiertnicze, różne impregnowane diamentem i ustawione powierzchniowo wiertło rdzeniowe, powłoka do rozwiercania z automatyczną produkcją linia.

 

Nasza firma zajmuje się głównie produkcją narzędzi do wiercenia rdzeniówki przewodowej B / N / H / P WL, żerdzi wiertniczej, zespołu nawiercania, wiertła diamentowego, powłoki do rozwiercania, w pełni hydraulicznej wiertnicy rdzeniowej i pompy błotnej dla klientów zarówno w domu i zagranicą.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży oraz dużym możliwościom technicznym nasza firma zaoferowała wysokiej jakości markę SINOCOREDRILL z całego serca, w tym zaawansowaną tokarkę CNC, centrum obróbcze CNC i narzędzie do spiekania diamentów i rozwiertaków.Dzięki sieci marketingowej obejmującej Chiny, nasza firma nadała najwyższy priorytet jakości, a także skierowała ją na rynek.

 

Trzymając się koncepcji najwyższej jakości i obsługi, nasza firma wypracowała pozytywny wizerunek firmy i zdobyła szerokie uznanie naszych klientów.W celu zaoferowania lepszych produktów i usług oraz zaspokojenia rosnących wymagań rynku przy najniższych kosztach, nasza firma dołożyła wszelkich starań, aby opracować nowy produkt i unowocześnić technologię.Serdecznie przywitaliśmy również tych starych i nowych klientów, aby do nas dołączyli.

 

 

 

Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy 0

 


 

 

 

 

Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy 1

Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy 2

 

Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy 3

 

Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy 4

 

Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy 5

Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy 6

 

Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy 7Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd profil firmy 8

Zobacz więcej O nas
nasza firma
O NAS :

▲ Sinocoredrill jest jednym z profesjonalnych producentów w Chinach, którzy specjalizują się w podstawowych narzędziach wiertniczych, wiertłach, wędziskach i platformach wiertniczych.

▲ Dzięki innowacyjnym produktom i usługom Sinocoredrill zaproponował swoim klientom zrównoważone rozwiązania, które mogą poprawić ich produktywność. A dzięki ścisłej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi Sinocoredrill nieustannie wprowadza innowacje, aby osiągnąć swój cel najwyższej wydajności.

▲ Sinocoredrill, założona w 2008 roku, znajduje się w Wuxi, Jiangsu.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Sinocoredrill

Ilość pracowników : 80~150

Rok założenia : 2008

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Certyfikaty Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Certyfikaty Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Certyfikaty Chiny Jiangsu Sinocoredrill Exploration Equipment Co., Ltd Certyfikaty