Dom

Sinocoredrill Group Co.,Ltd

profil firmy

 


SINOCOREDRILL GRUPA jest wiodącym chińskim producentem specjalizującym się w urządzeniach do wiercenia minerałów w biznesie od 2008 roku.Dzięki ścisłej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi Sinocoredrill nieustannie wprowadza innowacje, aby osiągnąć swój cel, jakim jest najwyższa produktywność.Dzięki doskonałej wydajności naszych produktów i bardzo konkurencyjne ceny, skutecznie zminimalizowaliśmy koszt wiercenia w przeliczeniu na metr dla każdego klienta.Mamy obfite projekty z klasą jakości serii i wyraźnie, nasza cena jest bardzo konkurencyjna, ponieważ jesteśmy fabryką.

     

Przeszliśmy certyfikację systemu jakości GB / T19001-2008 / IS9001: 2008.Nasza firma zdobyła również takie wyróżnienia jak Jiangsu High-quality Product oraz Jiangsu Contract Compliance and Creditworthy Company.Jako chiński specjalista ds. Manufaktury i dostawcy narzędzi geologicznych, nasza firma powstała dzięki ciężkiej pracy naszych pracowników przez wiele lat.Nasza firma rozwinęła się w profesjonalnego producenta sprzętu i narzędzi wiertniczych, takich jak pręt wiertniczy HDD (no-dig), drut wiertniczy i narzędzia, różne wiertła rdzeniowe impregnowane diamentem i ustalane powierzchniowo, rozwiercanie powłoki z automatyczną produkcją linia.

 

Nasza firma zajmuje się głównie produkcją narzędzi do wiercenia rdzeniowego B / N / H / P WL, żerdzi wiertniczej, montażu przodka, diamentowej koronki wiertniczej, rozwiertaka, w pełni hydraulicznej wiertnicy rdzeniowej i pompy płuczkowej dla klientów zarówno w domu i zagranicą.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży oraz dużym możliwościom technicznym nasza firma oferuje wysokiej jakości markę SINOCOREDRILL z całego serca, w tym zaawansowana tokarka CNC, centrum obróbcze CNC oraz wiertło diamentowe do spiekania CNC i rozwiertak.Dzięki sieci marketingowej obejmującej Chiny, nasza firma przywiązuje dużą wagę do jakości i jest ukierunkowana na rynek.

 

Trzymając się idei najwyższej jakości i usług, nasza firma stworzyła pozytywny wizerunek firmy i zdobyła szerokie uznanie naszych klientów.Aby oferować lepsze produkty i usługi, a także zaspokajać rosnące wymagania rynku przy najniższych kosztach, nasza firma dołożyła wszelkich starań, aby opracować nowy produkt i unowocześnić technologię.Serdecznie powitaliśmy również tych starych i nowych klientów, którzy do nas dołączyli.

 

Siedziba za granicą ( Singapur)

KING SUN ESTATE PTE.SP. Z O.O.

DODAJ: 65 CHULIA STREET # 38-26 OCBC CENTER SINGAPUR (049513)

 


 

 


 

 

Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd profil firmy 0

 

Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd profil firmy 1

 

Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd profil firmy 2

Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd profil firmy 3

 

Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd profil firmy 4

 

Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd profil firmy 5

Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd profil firmy 6

Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd profil firmy 7

Zobacz więcej O nas
nasza firma
O NAS :

▲ Sinocoredrill jest jednym z profesjonalnych producentów w Chinach, którzy specjalizują się w podstawowych narzędziach wiertniczych, wiertłach, wędziskach i platformach wiertniczych.

▲ Dzięki innowacyjnym produktom i usługom Sinocoredrill zaproponował swoim klientom zrównoważone rozwiązania, które mogą poprawić ich produktywność. A dzięki ścisłej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi Sinocoredrill nieustannie wprowadza innowacje, aby osiągnąć swój cel najwyższej wydajności.

▲ Sinocoredrill, założona w 2008 roku, znajduje się w Wuxi, Jiangsu.

Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
Sinocoredrill Group Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Sinocoredrill

Ilość pracowników : 80~150

Rok założenia : 2008

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd Certyfikaty