Dom

Sinocoredrill Group Co.,Ltd

Profil firmy
SINO COREDRILL

SINOCOREDRILL GROUP jest wiodącym chińskim producentem specjalizującym się w urządzeniach wiertniczych do wydobywania minerałów w biznesie od 2008 r. Dzięki ścisłej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi Sinocoredrill nieustannie wprowadza innowacje, aby osiągnąć swój cel najwyższej produktywności. i bardzo konkurencyjne ceny, z powodzeniem zminimalizowaliśmy koszty wiercenia każdego klienta na metr.

     

Przeszliśmy certyfikację systemu jakości GB / T19001-2008 / IS9001: 2008. Nasza firma zdobyła również wyróżnienia, takie jak wysokiej jakości produkt Jiangsu i zgodność z umową Jiangsu oraz firma posiadająca zdolność kredytową. Jako chiński specjalista Geological Exploration Tools Manufactory and Supplier, nasza firma powstała dzięki ciężkiej pracy naszych pracowników od wielu lat. Nasza firma rozwinęła się w profesjonalnego producenta sprzętu wiertniczego i narzędzi, takich jak drążek wiertniczy HDD (No-Dig), Wiertarka i narzędzia do wiercenia przewodowego, różne wiertła rdzeniowe impregnowane diamentem i zestawem powierzchniowym, powłoka rozwiercająca z automatyczną produkcją linia.

Nasza firma zajmuje się głównie produkcją wierteł rdzeniowych z rdzeniem cylindrycznym B / N / H / P WL, żerdzi wiertniczych, nadbudówki, wiertła diamentowego, skorupy rozwiercającej, w pełni hydraulicznej wiertnicy rdzeniowej i pompy błotnej dla klientów w domu i zagranicą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży, a także silnym zdolnościom technicznym, nasza firma oferuje markę wysokiej jakości   SINOCOREDRILL   całym sercem, w tym zaawansowaną tokarkę CNC, centrum obróbcze CNC i wiertło diamentowe do spiekania CNC oraz urządzenie rozwiertakowe. Dzięki sieci marketingowej obejmującej Chiny, nasza firma nadała najwyższy priorytet jakości, a także skierowała ją na rynek.

Trzymając się koncepcji najwyższej jakości i usług, nasza firma stworzyła pozytywny wizerunek firmy i zdobyła szerokie uznanie naszych klientów. Aby zaoferować lepsze produkty i usługi, a także zaspokoić rosnące wymagania rynku po najniższych kosztach, nasza firma dołożyła wszelkich starań, aby opracować nowy produkt i wprowadzić innowacje w technologii. Szczerze powitaliśmy również tych starych i aktualnych klientów, którzy dołączyli do nas.

Overseas Headquarters ( Singapur)

KING SUN ESTATE PTE. SP. Z O.O.

DODAJ: 65 CHULIA STREET # 38-26 OCBC CENTER SINGAPUR (049513)

Zobacz więcej O nas
nasza firma
O NAS :

▲ Sinocoredrill jest jednym z profesjonalnych producentów w Chinach, którzy specjalizują się w podstawowych narzędziach wiertniczych, wiertłach, wędziskach i platformach wiertniczych.

▲ Dzięki innowacyjnym produktom i usługom Sinocoredrill zaproponował swoim klientom zrównoważone rozwiązania, które mogą poprawić ich produktywność. A dzięki ścisłej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi Sinocoredrill nieustannie wprowadza innowacje, aby osiągnąć swój cel najwyższej wydajności.

▲ Sinocoredrill, założona w 2008 roku, znajduje się w Wuxi, Jiangsu.

Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Sinocoredrill

Ilość pracowników : 80~100

Rok założenia : 2008

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Poziome, kierunkowe wiertnice na sprzedaż dobra jakość Poziome, kierunkowe wiertnice na sprzedaż dobra jakość Poziome, kierunkowe wiertnice na sprzedaż dobra jakość Poziome, kierunkowe wiertnice na sprzedaż