Dom

Sinocoredrill Group Co.,Ltd

Profil firmy
SINO COREDRILL

SINOCOREDRILL GROUP jest wiodącym chińskim producentem specjalizującym się w urządzeniach wiertniczych do wydobywania minerałów w biznesie od 2008 r. Dzięki ścisłej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi Sinocoredrill nieustannie wprowadza innowacje, aby osiągnąć swój cel najwyższej produktywności. i bardzo konkurencyjne ceny, z powodzeniem zminimalizowaliśmy koszty wiercenia każdego klienta na metr.

     

Przeszliśmy certyfikację systemu jakości GB / T19001-2008 / IS9001: 2008. Nasza firma zdobyła również wyróżnienia, takie jak wysokiej jakości produkt Jiangsu i zgodność z umową Jiangsu oraz firma posiadająca zdolność kredytową. Jako chiński specjalista Manufactory Geological Exploration Tools i dostawca, nasza firma powstała dzięki ciężkiej pracy naszych pracowników od wielu lat. Nasza firma rozwinęła się w profesjonalnego producenta sprzętu wiertniczego i narzędzi, takich jak pręt wiertniczy HDD (No-Dig), Wiertarka i narzędzia do wiercenia przewodowego, różne wiertła rdzeniowe impregnowane diamentem i zestawem powierzchniowym, powłoka rozwiercająca z automatyczną produkcją linia.

Nasza firma zajmuje się głównie produkcją wierteł rdzeniowych z rdzeniem cylindrycznym B / N / H / P WL, żerdzi wiertniczych, nadbudówki, wiertła diamentowego, skorupy rozwiercającej, w pełni hydraulicznej wiertnicy rdzeniowej i pompy błotnej dla klientów w domu i zagranicą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży, a także dzięki silnym zdolnościom technicznym, nasza firma oferuje markę wysokiej jakości   SINOCOREDRILL   z całego serca, w tym zaawansowana tokarka CNC, centrum obróbcze CNC i wiertło diamentowe do spiekania CNC oraz urządzenie rozwiertakowe. Dzięki sieci marketingowej obejmującej Chiny, nasza firma nadała najwyższy priorytet jakości, a także skierowała ją na rynek.

Trzymając się koncepcji najwyższej jakości i usług, nasza firma stworzyła pozytywny wizerunek firmy i zdobyła szerokie uznanie naszych klientów. Aby zaoferować lepsze produkty i usługi, a także zaspokoić rosnące wymagania rynku po najniższych kosztach, nasza firma dołożyła wszelkich starań, aby opracować nowy produkt i unowocześnić technologię. Szczerze powitaliśmy również tych starych i aktualnych klientów, którzy dołączyli do nas.

Overseas Headquarters ( Singapur)

KING SUN ESTATE PTE. SP. Z O.O.

DODAJ: 65 CHULIA STREET # 38-26 OCBC CENTER SINGAPUR (049513)

Zobacz więcej O nas
nasza firma
O NAS :

▲ Sinocoredrill jest jednym z profesjonalnych producentów w Chinach, którzy specjalizują się w podstawowych narzędziach wiertniczych, wiertłach, wędziskach i platformach wiertniczych.

▲ Dzięki innowacyjnym produktom i usługom Sinocoredrill zaproponował swoim klientom zrównoważone rozwiązania, które mogą poprawić ich produktywność. A dzięki ścisłej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi Sinocoredrill nieustannie wprowadza innowacje, aby osiągnąć swój cel najwyższej wydajności.

▲ Sinocoredrill, założona w 2008 roku, znajduje się w Wuxi, Jiangsu.

Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd Sinocoredrill Group Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Sinocoredrill

Ilość pracowników : 80~100

Rok założenia : 2008

pc Export : 50% - 60%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Poziome, kierunkowe wiertnice na sprzedaż dobra jakość Poziome, kierunkowe wiertnice na sprzedaż dobra jakość Poziome, kierunkowe wiertnice na sprzedaż