Dom ProduktyWater Well Wiertnica

Wielofunkcyjny zestaw wiertniczy do wiercenia studni Zamontowany na głębokości 200 m

Orzecznictwo
Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Sinocoredrill Group Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
We sincerely hope to cooperate with your company for a long time, always provide me with the best price, satisfactory service.

—— Dragomanov

Wish You All a good Health, Happiness & Lots of Success; Hope we make-up for all the unexpected past year !THANK YOU for your help & effort dear.

—— Mr.H

SINOCOREDRILL ---The best and Specilized "one-stop selection sourcing platform“ for Drilling Exploration Equipments .

—— Iwan

Im Online Czat teraz

Wielofunkcyjny zestaw wiertniczy do wiercenia studni Zamontowany na głębokości 200 m

Multi Function Water Well Drilling Rig Track Mounted 200m Deep Water Hole
Multi Function Water Well Drilling Rig Track Mounted 200m Deep Water Hole Multi Function Water Well Drilling Rig Track Mounted 200m Deep Water Hole Multi Function Water Well Drilling Rig Track Mounted 200m Deep Water Hole Multi Function Water Well Drilling Rig Track Mounted 200m Deep Water Hole

Duży Obraz :  Wielofunkcyjny zestaw wiertniczy do wiercenia studni Zamontowany na głębokości 200 m

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SINOCOREDRILL
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: YDL-200

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD
Szczegóły pakowania: PAKIET DOSTARCZAJĄCY DO POTRZEB
Czas dostawy: 20 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 20 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Średnica wiercenia: Φ150 — Φ300mm Głębokość wiercenia: 250m
Dostosuj się do twardości skał: f = 6-20 Ciśnienie robocze: 1,2-4 MPa
Zużycie powietrza: 16-50 m3 / min Maksymalny moment obrotowy głowicy napędowej: 12000 nm (17MPa)
Maksymalna siła podnoszenia głowicy napędowej: 25T Maksymalne ciśnienie w głowicy zasilającej: 12,8 t
Skok siłownika podnoszenia pod ciśnieniem: 850 mm Maksymalny skok głowicy napędowej: 1700mm
Maksymalne nachylenie masztu: -5 ~ 90 ° Minimalny prześwit: 450mm
Pojemność rolki narzędzia: 50m Prędkość marszu: 1,5 km / h
Kąt wspinaczki: 25 °
High Light:

water well drill rig

,

water borehole Drilling Rig


Wielofunkcyjny zestaw wiertniczy o głębokości wiercenia 250 metrów Szyna zamontowana ze średnicą wiercenia 150 mm-300 mm

W pełni hydrauliczna wielofunkcyjna wiertnica YDL-200DX to nowy typ wydajnego, energooszczędnego i wielofunkcyjnego w pełni hydraulicznego napędu i głowicy wielofunkcyjnej. Stosowany jest głównie do prac budowlanych w tunelach, tunelach i metrze. Nadaje się również do wiercenia studni wiertniczych, monitorowania studni, budowy geotermalnych otworów klimatyzacyjnych, inżynierii obrony narodowej, kotew antypływowych, kotew wantowych, wysokociśnieniowego rotacyjnego natryskiwania itp .; nadaje się również do projektów hydroenergetycznych, kolei, autostrad, fundamentów miejskich itp. Konstrukcja otworów pionowych o dużej aperturze w inżynierii gruntów; fuga otwór wzmacniający; mały otwór w stosie; mikropali. Platformę można wyposażyć w różne procesy, takie jak pneumatyczne wiercenie udarowe, wiercenie pianą pneumatyczną, wiercenie z odwróceniem cyrkulacji gazowej, wiercenie z długim ślimakiem, wiercenie w błocie, wiercenie mimośrodowe i wiercenie. Wiercenie bitów, hydrauliczne wiercenie udarowe itp.
Platforma jest wyposażona w silnik hydrauliczny o wysokim momencie obrotowym do obracania, przesuwania cylindra i podnoszenia. Jest wyposażony w hydrauliczne narzędzia do podnoszenia i zmniejszania pracochłonności. Głowica napędowa ma wiele prędkości, dzięki czemu otwór wiertniczy jest szerszy.

Główna cecha:
1. Wiertnica ma dużą zdolność wiercenia, szeroki zakres zastosowań, dużą prędkość wiercenia, dużą zdolność do radzenia sobie z wypadkami i wysoką wydajność wiercenia.
2. Głowicę napędową zestawu można podwójnie przesunąć mechanicznie i hydraulicznie. Nadaje się do różnych metod wiercenia, takich jak młot udarowy, rura pięty, pełna obudowa i obrót stopu.
3. Dwa duże cylindry olejowe na maszcie mają siłę podnoszenia 25 ton. Mimośród może być używany do rysowania obudowy podczas wiercenia, a także może być stosowany do małych konstrukcji bez wykopów.
4. Platforma przyjmuje wewnętrzne i zewnętrzne maszty teleskopowe. W celu zastosowania do tuneli, tuneli i budowy metra skok skoku głowicy skraca się do 1,7 metra, a do wiercenia 1,5-metrowej rury wiertniczej można użyć jednego wiertła.
5. Wał główny przyjmuje teleskopowy mechanizm zderzakowy, który może skutecznie chronić narzędzie wiertnicze, a jednocześnie chronić gwint rury wiertniczej przed uszkodzeniem, gdy szekla jest zakurzona.
6. Wiertarka jest wyposażona w hydrauliczną klamrę mocującą (ф60-ф219) w urządzeniu kryzowym, która automatycznie skraca czas pomocniczy i zmniejsza pracochłonność. Kryza jest wyposażona w urządzenia prowadzące, dzięki którym wiercenie jest bardziej stabilne i niezawodne.
7. Platforma jest ładowana na podwozie gąsienicowe, aby cała maszyna się przesuwała, a chodzenie jest szybsze i wygodniejsze. Użytkownicy mogą wybrać gąsienicę żelazną lub gumową, gumowa gąsienica nie szkodzi ziemi, ale może również pracować w mieście.
8. Główne elementy układu hydraulicznego wiertnicy wykonane są ze znanych produktów w kraju i za granicą, co sprawia, że ​​działanie całej maszyny jest stabilne i niezawodne oraz ma długą żywotność.
9. Wiertnica może być stosowana do różnych metod wiercenia: wiercenie z udarem powietrznym DTH, wiercenie w pełnym przepływie błota, wiercenie z udarem pneumatycznym i młotkiem rurowym, wiercenie z użyciem wałka, wirowanie pod wysokim ciśnieniem itp.
10. Maszt jest wyposażony w podnośnik narzędzi (siła podnoszenia 1,5 tony), co jest wygodne do podnoszenia rury wiertniczej i innych narzędzi.
11. Platforma wiertnicza ma obrotową platformę o wysokiej pozycji, dzięki czemu wiertarka jest bardziej elastyczna podczas budowy.
12. Użytkownik może wybrać silnik lub silnik wysokoprężny jako moc zestawu.
13 użytkownik może dostosować maszt teleskopowy do różnych ruchów zgodnie z własnymi potrzebami.
Szereg zastosowań:
Nadaje się głównie do wysokich budynków, mostów, kopalń geologicznych, portów, zapór i innych wierceń pali fundamentowych.
Parametry techniczne:
Stosowany jest głównie do prac budowlanych w tunelach, tunelach i metrze. Nadaje się również do wiercenia studni wiertniczych, monitoringu studni, budowy geotermalnych otworów klimatyzacyjnych, inżynierii obrony narodowej, kotew przeciw pływających, kotew podwieszanych, wysokociśnieniowego rotacyjnego natryskiwania itp .; nadaje się również do projektów hydroenergetycznych, kolei, autostrad, fundamentów miejskich itp. Konstrukcja otworów pionowych o dużej aperturze w inżynierii gruntów; fuga otwór wzmacniający; mały otwór w stosie; mikropali. Platformę można wyposażyć w różne procesy, takie jak pneumatyczne wiercenie udarowe, wiercenie pianą pneumatyczną, wiercenie z odwróceniem cyrkulacji gazowej, wiercenie z długim ślimakiem, wiercenie w błocie, wiercenie mimośrodowe i wiercenie. Wiercenie bitów, hydrauliczne wiercenie udarowe itp.

Średnica wiercenia Φ150 — Φ300mm
Głębokość wiercenia 250m
Dostosuj się do twardości skał f = 6-20
Ciśnienie robocze 1,2-4 MPa
Zużycie powietrza 16-50 m3 / min
Prędkość obrotu głowicy napędowej 0 ~ 31r / min (bezstopniowa regulacja prędkości), 14, 20, 29, 35, 39, 41, 54, 59, 70, 78, 93, 109, 156, 187r / min
Maksymalny moment obrotowy głowicy napędowej 12000 nm (17MPa)
Maksymalna siła podnoszenia głowicy napędowej 25T
prędkość doładowania 0-3 m / min (bezstopniowa regulacja prędkości); 3, 3,74, 7,54, 15,08, 18,1, 21,84 m / min (szybki)
Maksymalne ciśnienie w głowicy zasilającej 12,8 t
Szybkość zwiększania ciśnienia 0–5,9 m / min (bezstopniowa regulacja prędkości); 5,9, 7,34, 14,78, 29,57, 42,83 m / min (szybki)
Skok siłownika podnoszenia pod ciśnieniem 850 mm
Maksymalny skok głowicy napędowej 1700 mm
Maksymalne nachylenie masztu -5 ~ 90 °
Minimalny prześwit 450 mm
Podnośnik narzędzi 1,5 t
Prędkość podnoszenia narzędzia 20 m / min
Średnica liny do podnoszenia narzędzi 1010 mm
Pojemność rolki narzędzia 50m
Obrót maszyny Ręczny obrót całej maszyny, pozycjonowanie kołka pozycjonującego
Prędkość marszu 1,5 km / h
Kąt wspinaczki 25 °
silnik elektryczny 55 + 18,5 kW
Wymiary (długość x szerokość x wysokość)

4300 × 1950 × 2600 (status transportu)
3650 × 1950 × 4200 (status roboczy)

waga 6000 kg
P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem.

P: Jak długi jest twój czas dostawy?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, towar jest w magazynie w ciągu 5-10 dni. lub 15-20 dni, jeśli towary nie są w magazynie, jest to zależne od ilości.

P: Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: Płatność <= 1000 USD, 100% z góry. Płatność> = 1000 USD, 30% T / T z góry, saldo przed wysyłką.
T / T, L / C, Western Union.

P: Jakie są twoje główne produkty?
Odp .: Nasze produkty obejmują wiertło rdzeniowe, wiertło PDC, płaszcz rozwiercający, rdzeń rdzeniowy, obudowę, pręt wiertniczy, wiertnicę i inne części wiertnicze.
Służą do poszukiwań minerałów, wiercenia geologicznego, inżynierii geotechnicznej i pobierania próbek gleby.
P: A co z warunkami dostawy?
Jestem w. ilość zamówienia: 1 sztuka. Transport: DHL / TNT / Fedex express, lot, morze, pociąg.
P: A co ze zniżką?
Odp .: Cena zależy od produktów i ilości zamówienia.
P: Czy akceptujesz zamówienie próbki?
Odp .: Tak, proszę o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.
P: A co z usługami posprzedażnymi?
Odp .: Jako producent oferujemy wsparcie technologiczne we wszystkich problemach i pytaniach. Ponadto akceptujemy zwrot lub wymianę towaru z powodu problemów z jakością.
P: Gdzie znajduje się Twoja fabryka?
Odp .: Nasza fabryka znajduje się w mieście Jiangyin w prowincji Jiangsu w Chinach.
P: Jak Twoja firma kontroluje jakość?
Odp .: Jakość przede wszystkim. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych produktów, Sinocoredrill zwykle przeprowadza poważną kontrolę wszystkich produktów i surowców w ścisłej procedurze

Szczegóły kontaktu
Sinocoredrill Group Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. yuan

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)